Tır Kantarı Ege Flat

Tır Kantarı Ege Flat

Ege-Flat I-Kiriş Çukurlu Model Taşıt Kantarı Serisi mekanik aksamı ileri teknoloji ve kaliteli işçilik prensibi ile, profesyonel ekiplerimizce üretilmektedir.

Ege-Flat I-Kiriş Çukurlu Model Taşıt Kantarı Serisi, yüksek hassasiyeti temel alarak güvenilir ve kesin ölçümler için yeni teknolojilerin sürekli takip edilmesi ile kalitenin ön planda
tutulması ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Uzun ömürlü yapısı, servis ağı, yedek parça sorunu yaşanmayan standart bileşenlerle donatılmış yapısı ile Ege-Flat I-Kiriş Çukurlu Model Taşıt Kantarı Serisi, kolay menüler ve hızlı işlem performansı ile rahat bir kullanım yapısı oluşturan yazılımlarımızla birleştirerek hizmetinize sunuyoruz.

OPSİYONLAR

harici-gösterge-trafik-ışığı-bariyer

Harici Gösterge

Kantarda tartılan aracın ağırlık değerinin kullanıcı dışındaki kişilerce görülebilmesi için kullanılır. İsteğe göre kantar kulübesine veya dışarıdan görülebilecek uygun bir yere monte edilebilir. 6 dijit kolay okunabilir kırmızı led göstergelidir.

 

 

Trafik Işığı

Seri ve yoğun tartım yapılan kantarlarda tartı terminalinden aldığı komutlar sayesinde araçların kantara giriş ve çıkış trafiğini düzenler. Kantar sahası veya kulübesine monte edilir.

 

 

Bariyer

Kantarın giriş ve çıkışına monte edilir. Kantarda araç tartılırken diğer aracın kantara giriş yapmasını ve tartılan aracın işlemi bitmeden çıkış yapmaması amacıyla kullanılır. Sensörlerden aldığı komutlar ile çalışan bariyer sistemi dış hava koşullarına dayanıklıdır.

kamyon-kantarı-ege-flat

kamyon-kantarı-ege-flat1

19 Ocak 2017
871 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?