Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

hakkımızda

Ege Bölgesinin önde gelen tartı aletleri üreticisi olan  EGE TARTI SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD. ŞTİ. 2004 yılında  faaliyetlerine İzmir’de başlamıştır.

Tartı Aletleri ve Otomasyon sektöründe müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak üstün kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Üretim ve hizmetlerin her aşamasında kaliteyi yakalamak amacıyla ISO 9001/2008, CE, OIML gibi ulusal ve uluslararası alanda geçerli sistem ve ürün sertifikalarını da alarak Avrupa Standartlarını yakalamıştır.

Profesyonel kadro ve ekipmanla üretim ve hizmetlerini yapan firmamız ege bölgesinde hizmetler vermeye başlamıştır.Bölgenin tartı sektöründeki zirve firma olma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.  Bölgemizin hemen  hemen her iline , her ilçesine , her mahallesine hizmet veren firmamız, yaptığı ithalat ve ihracatlarla da hem bölge, hem ülke ekonomisine katkı sağlamaktan gurur duymaktadır. Kalite ve Güvenin simgesi olan EGE TARTI  SİSTEMLERİ SAN. VE .TİC LTD. ŞTİ. Siz değerli müşterilerimizi her zaman memnun etmeye devam edecektir.

Elektronik taşıt kantarı, kamyon kantarı, tır kantarı, 20 tonluk kamyonet kantarı, 30 tonluk kamyon kantarı, 40 tonluk kamyon kantarı, 60 tonluk kamyon kantarı, 60 tonluk tır kantarı, 80 tonluk tır kantarı, 90 tonluk tır kantarı, 3×8 metre kamyon  kantarı, 3×9 metre kamyon kantarı, 3×14 metre tır kantarı, 3×16 metre tır kantarı, 3×18 metre tır kantarı, 3×20 metre tır kantarı, 3×22 metre tır kantarı, zemin üstü tip kantar, çukurlu tip kantar, kolonlu tip kantar ,endüstriyel basküller , bant ve dozaj bant kantarları , torbalama kantarları , canlı hayvan baskülleri , monoray kantarlar , silo ve tank tartımı v.b gibi birçok modelde kantarla ege bölgesinin hemen hemen her iline hizmet veren firmamız, hem bölge, hem ülke ekonomisine katkı sağlamaktan gurur duymaktadır.
Kalite ve Güvenin simgesi olan EGE TARTI SİSTEMLERİ SAN. VE .TİC LTD. ŞTİ.

Siz değerli müşterilerimizi her zaman memnun etmeye devam edecektir.

Neden  EGE TARTI ?

Ekonomiklik

Ege tartı ürünlerini  sağlamlık, güvenilirlik ve yüksek hassasiyete sahip endüstriyel standartları ile size yıllarca hizmet edecek şekilde tasarlamıştır. Kolay ve pratik kullanımları ile son derece doğru , hızlı ve güvenilir tartım olanağı sağlar.

Yüksek Kalite

Ege tartı teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi daima ön planda tutar. Ege Tartı ürünlerinin kalitesi ve ekonomik oluşu tercih edilme faktörlerinden en önemlisidir.

Bilinçli Satış

Sektördeki iyi eğitilmiş olan tecrübeli Ege Tartı satış elemanları, kullanıcıların gereksinimlerini detaylı olarak analiz ederek kullanıcıya daima en uygun ve ekonomik çözümleri sunar.

Etkili Servis

Yatırımlarınızın değeri servis ve bakımla korunur. Ege Tartı ürünlerinin servis ve bakımı son derece iyi eğitilmiş mühendis ve teknisyenler tarafından titizlikle yapılır. Ege Tartı teknik servis bölümü güçlü kadrosu ve yedek parça stoku ile kullanıcılara her türlü teknik desteği ve satış sonrası servis hizmetini mümkün olan en hızlı ve etkili bir biçimde sunar.

Sonuç

EGE TARTI SİSTEMLERİ SAN. VE .TİC LTD. ŞTİ.’in endüstriyel standartlarda sağlam yüksek kaliteli ve hassas ürünleri, bilinçli satış, sorumlu teknik servis anlayışı ile hizmetinize sunulmaktadır. Amaç ve politikamız, sizlere sadece bir satıcı olarak değil, endüstriyel elektronik baskül ve tartı sistemleri konusunda bir danışmanınız olarak da hizmet vermektir.

Gereksiniminiz olan tartım uygulaması için bizi arayınız. Göreceksiniz, mümkün olan en iyi çözüm sizler için üretilecektir. EGE TARTI  kalitesine sahip ürünleri kullanmanın, EGE TARTI  ’den hizmet almanın farkı bir EGE TARTI SİSTEMLERİ SAN. VE .TİC LTD. ŞTİ. ayrıcalığı’dır.

Vizyonumuz

Tartı Aletleri sektöründe müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı hedeflemiştir. Profesyonel kadro ve ekipmanlarla üretim ve hizmetlerini yapan Firmamız satış sonrası destekleriyle de müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmış bulunmaktadır. Bölgenin tüm illerini kapsayan Teknik Servis hizmetlerimiz istenilen kalitede ve hızdadır. Üstelik ekonominizi zorlamayan düşük ücretlerdedir. Yüksek kalitede Elektronik Taşıt Kantarları üretimi yapan Firmamız referanslarını her geçen gün hızla arttırmaktadır. Kalitemizin yanı sıra müşterilerimize sağladığımız ödeme kolaylıklarıyla tercih edilen Firmamız, satış sonrası destekleriyle de sektörde kendisinden sıkça söz ettirmektedir. Başarılarımızın perde arkasında müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerimiz yer almaktadır. Kalite ve Güvenden ödün vermeyecek olan EGE TARTI SİSTEMLERİ Siz değerli müşterilerimizi her zaman memnun etmeye devam edecektir.

EGE TARTI SİSTEMLERİ Kalitelidir!

Siz de Bu Kaliteye Ortak Olun !